Technické kontroly
Emisné kontroly
Kontroly originality
 
 
 
Antikorupčné manažérstvo
Objednávka
   

VYBAVUJEME PRIEBEŽNE AJ BEZ OBJEDNÁVKY VOPRED

Milí zákazníci, mimo vopred rezervovaných termínov na presný čas Technickej a Emisnej kontroly máme kapacity prijímať aj zákazníkov priebežne, bez objednávky v predstihu. Zatelefonujte alebo sa zastavte osobne priamo u nás. Vybavíme vás v rámci možnosti na počkanie.

OBJEDNÁVKA NA OKTÓBER 2022

Dňa 31.10.2022 uzatvárame systém ernest.to pre online objednávky na technické a emisné kontroly. Od novembra bude k dispozícii nový objednávkový formulár priamo na webovej stránke www.unistk.sk. Pre objednávky vopred na november a december 2022 prosím kontaktujte naše kolegyne na telefónnom čísle +421 51 75 62 345/344 alebo e-mailom na unistk@unistk.sk. Za pochopenie ďakujeme.

pred Technickou kontrolou si skontrolujte vozidlo

Mnoho vozidiel k nám na STK prichádza nepripravených so závadami, ktoré sú dôvodom pre verdikt „nevyhovujúce“. Majitelia vozidla potom v rozpakoch vysvetľujú, že o jeho stave nevedeli.

Stanica technickej kontroly Prešov

Ak si pred termínom technickej kontroly vyhradíte čas na krátku obhliadku svojho vozidla a prejdete si každý z bodov uvedený nižšie, zachytíte nedostatky a zavčasu ich môžete odstrániť.

Viac...